اطلاعات دوره
آموزش اکوسیستم کارآفرینی ایران – از آغاز تا جذب سرمایه (رایگان)
مسیر آموزشی

آموزش اکوسیستم کارآفرینی ایران – از آغاز تا جذب سرمایه (رایگان)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:9 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:آرمان صفایی4.7
  • زمان:34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

شروع راه هر کارآفرین خصوصا کارآفرینی نوآورانه یا استارتاپ ها همواره پر از ریسک های بسیار سنگینی است که این موضوع و نیز آمارهای نگران کننده شکست استارتاپ ها در سال های اولیه فعالیت آن ها، هر کارآفرینی را ممکن است با سوالاتی مواجه کند که چگونه می توان این مراحل سخت و پر ریسک را پشت سر گذاشت.
دوره آموزش اکوسیستم کارآفرینی ایران – از آغاز تا جذب سرمایه (رایگان) دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 34 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط آرمان صفایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اکوسیستم کارآفرینی ایران – از آغاز تا جذب سرمایه (رایگان) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سپیده

سپاس فراوان. استاد اطلاعات جامع و جدیدی در مورد کارآفرینی و استارت آپ ارائه دادند که بسیار مفید بود و اینکه با داستان ارائه شده بود جذابیت بیشتری به این آموزش داد و قابل فهم تر گردید.

طاهره سادات

تشکر اطلاعات جدید و مفیدی بود

مهرداد

ممنون بابت اطلاعاتی که سخاوتمندانه به اشتراک گذاشتید

s.nikmorad7

عالی

سید مرتضی

سلام. آموزش خیلی عالی بود. مدرس فوق العاده مسلط و با صدای گویا توضیح میدن و معلومه سابقه خیلی زیادی در تدریس دارن. امیدوارم اموزش های بیشتری در اینده ارائه بدن.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی