اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار گمز GAMS
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار گمز GAMS

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:49 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مسعود آتش پز4.7
  • زمان:16 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نرم افزار گمز به عنوان یک ابزار قدرتمند و فراگیر برای حل مدل های ریاضی حتی در ابعاد بزرگ روز به روز نقش پررنگ تری در رشته های مهندسی ایفا می کند، یعنی هر جا نیاز به تصمیم گیری بهینه با محدودیت زمان، هزینه و منابع داشته باشیم باید از مدل سازی ریاضی استفاده کرده که گمز از ابزارهای بسیار کارآمد حل این نوع مدل ها است. در این آموزش علاوه بر آشنایی با قابلیت ها، ویژگی ها و روش های رفع خطاهای رایج نرم افزار گمز، برای حل و تحلیل مدل های ریاضی، با اصول و ساختار تشکیل مدل های ریاضی به صورت گام به گام و با حل مثال های آسان به سخت آشنا خواهیم شد تا بتوانیم با درکی درست، ارتباط بیشتری بین ساختار مدل سازی و قابلیت های نرم افزار گمز ایجاد کنیم.
دوره آموزش نرم افزار گمز GAMS دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 16 ساعت می‌باشد که در فرادرس توسط مسعود آتش پز مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار گمز GAMS را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امید

خیلی آموزش خوبی بود. ممنونم از سایت خوبتون.

سمیه

خییلی آموزش روان و خوبی بود و واقعا کامل بود.

علی

آقای آتش پز خیلی خوب توضیحات را ارائه می کنند.

امیرحسین

قدرت بیانشون خیلی خوبه. تسلط و علمشون هم خیلی خوبه. صدای ملایم و غیر حوصله سربری دارند. در نتیجه دوره ی خیلی خوبیه.

محمد علی

مباحث عالیه، اما یه ذره حوصله آدم رو سر می برد نمی دونم برای تایمش بود یا برای نحوه گفتنشون، برای هر درس باید دو روز وقت میذاشتم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی