اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی پیاده سازی مسائل بهینه سازی در پایتون Python
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی پیاده سازی مسائل بهینه سازی در پایتون Python

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

واضح است که مسائل بهینه سازی تقریبا در تمام علوم وجود دارند و شما همیشه به دنبال یافتن بهترین جواب از بین جواب های موجود برای مساله خود هستید. حل دستی بهینه سازی تنها برای مسائل خیلی کوچک امکان پذیر است و برای مسائل علمی که ما روزانه با آن درگیر هستیم، استفاده از کامپیوتر ضروری است. ما در این آموزش از زبان پایتون استفاده می کنیم چرا که همزمان هم برنامه نویسی را ساده کرده و هم بسیار قدرتمند است و به این ترتیب در پایان این آموزش شما هم با بهینه سازی و هم با پیاده سازی آن در پایتون آشنا می شوید که این به شما برای پیاده سازی مسائل بهینه سازی مربوط به خودتان کمک می کند.
دوره آموزش مقدماتی پیاده سازی مسائل بهینه سازی در پایتون Python دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 3 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط پژمان اقبالی شمس آبادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی پیاده سازی مسائل بهینه سازی در پایتون Python را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی Python سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی Python در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیرحسین

با سلام و احترام، اگر تازه وارد حوزه برنامه نویسی شدین و با مسائل بهینه سازی آشنایی ندارید، این آموزش خیلی میتونه به شما کمک کنه تا با مباحث بهینه سازی آشنایی پیدا کنید و چند تا از معروف ترین و پرتکرارترین سوالات مربوط به حوزه بهینه سازی رو از طریق روش های مختلف حل کنید و نقاط قوت و ضعف هر روش رو به صورت کاملاً کاربردی در قالب یک مثال مناسب شناسایی کنید. از استاد اقبالی و تیم فرادرس بابت تهیه این آموزش متشکرم.

مائده

مدرس آموزش برای مبتدی ها خیلی خوبن خیلی ساده تر مطالب رو میگن، از این لحاظ که لول تدریس ساده تر هستند برای افراد مبتدی خیلی شروع خوبیه.

صدرا

سلام و درود خدمت دانشجویان گرامی و آقای اقبالی محترم . آموزش در حد مقدماتی خوب بود . اما توضیحات می توانست بیشتر باشه . کد های که نوشته شده بود با کد هایی که در منابع دیگر نوشته شده کمی تفاوت داشت . در خصوص برنامه نویسی پویا باید بگم که خیلی مقدماتی بود . بحث برنامه نویسی پویا بحثی نیست که در یک 1:15 دقیقه بشه گفت و باید مثال های زیادی حل بشه تا در این زمینه تسلط یافت .

سینا گلشن

با سلام، برای مسائل بهینه سازی مقدماتی خیلی خوب بود و توضیحات هم بسیار واضح وکامل بود.

دانیال

آموزش در حد مقدماتی خوب بود و میزان تسلط مدرس روی مباحث مناسب بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی