اطلاعات دوره
آموزش ارتباط نرم افزارهای گمز و متلب GAMS و MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش ارتباط نرم افزارهای گمز و متلب GAMS و MATLAB

329,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: 329,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:15 نظر3.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سید میثم عزتی4
  • زمان:1 ساعت و 57 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

GAMS یک نرم افزار مدل سازی سطح بالا برای برنامه نویسی و حل مسائل بهینه سازی است. این نرم افزار شامل یک کامپایلر و مجموعه ای از حل کننده های جامع با توان اجرایی قوی هست. GAMS برای ساخت مدل های مرکب و در مقیاس بزرگ مناسب است و این امـکان را فراهم می کند که مدل های بزرگ ایجاد شده ذخیره شود و در صورت نیاز برای شرایط (مدل های) جدید تغییر یابد. از طرفی ایجاد خروجی و ارتباط با نرم افزار MATLAB می تواند توانایی و کاربرد این نرم افزار را افزایش دهد. با برقراری ارتباط بین دو نرم افزار MATLAB و GAMS می توان به حل بهتر مسائل Iterative (تکراری) پرداخت و مسائلی مانند بهینه سازی و جایابی و… را با استفاده از قابلیت های هر دو نرم افزار حل کرد.
دوره آموزش ارتباط نرم افزارهای گمز و متلب GAMS و MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 57 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سید میثم عزتی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 329,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ارتباط نرم افزارهای گمز و متلب GAMS و MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سجاد

برای تمرینات و کمک درسی دانشگاهی استفاده کردم خیلی عالی بود و همچنین کمک کننده.

یاسر

خیلی خوب توضیح دادند مخصوصا رابط کاربری را/ واقعا آموزش خوبی بود.

شهریار

خیلی تکنیکال ارتباط دو نرم افزار رو به صورت کامل گفت و توضیح داد که چه جوری این نرم افزار رو روی اون یکی پیاده کنیم.

علی

کاربردی بود و اصول برنامه نویسی در متلب تماما ارائه شده بود.

دانشجوی دکتری

با سلام بسته خوبی بود. تمامی مراحل گفته شده را انجام دادم اما خطای زیر را در متلب نشان می دهد Warning: Calling MEX-file 'F:\toolbox\local\gams.dll'. MEX-files with .dll extensions will not execute in a future version of MATLAB. لطفا راهنمایی کنید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی