اطلاعات دوره
آموزش مبانی انتخاب ویژگی Feature Selection در داده کاوی
مسیر آموزشی

آموزش مبانی انتخاب ویژگی Feature Selection در داده کاوی

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این فرادرس، در شروع بحث، مفاهیم پایه مرتبط با کاهش ابعاد (استخراج و انتخاب ویژگی) را با هم مرور خواهیم کرد. تمرکز ما در این بحث بر روی روش های انتخاب ویژگی خواهد بود و روش های استخراج ویژگی از آن جهت که در فرادرس دیگری به صورت مفصل مورد بررسی قرار گرفته اند، محور بحث نخواهند بود.
دوره آموزش مبانی انتخاب ویژگی Feature Selection در داده کاوی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 46 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر اسماعیل آتشپز گرگری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مبانی انتخاب ویژگی Feature Selection در داده کاوی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

یاسمن

برای پروژم نیاز به Feature Selection داشتم که ببینم چه روش هایی هست.

طاهر

فقط تئوری بود و خیلی به نظرم این فرمولی نوشتن، نمی تونه به کسی کمک کنه یا کاربردی باشه.

زهرا

سلکت کردم و نگاه کردم، جای تشکر داره سایت خوب فرادرسو کادر اجرایی این سایت.

زهرا

سلام و خسته نباشيد ممنون از دکتر آتشپز که با بياني بسيار شيوا اين آموزش رو فرآهم کردند. لطفا در مورد روشهاي استخراج ويژگي هم آموزش قرار دهند.

محمد زهری

سلام و خسته نباشید و تشکر ویژه بابت آموزش عالیتون. دکتر آتش پز با بیانی زیبا و کامل به آموزش این بخش پرداختند. بنده پایان نامه خودم رو با کمک آموزش های جامعتون تونستم پیش ببرم و بهش انتخاب ویژگی اضافه کنم ولی ای کاش میشد در این آموزشها مثال های کاربردی تری زده بشه هرچند دکتر آتشپز این مباحث رو تکمیل نمودند. ضمنا کیفیت خیلی عالی بود و فکر میکنم حس کلاس آموزشی به دانشجویان القا میشه. امیدوارم مباحث جدیدتری ارائه بشه و همچنین راه ارتباطی با اساتید نیز فراهم بشه. از فرادرس کمال تشکررو دارم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی