اطلاعات دوره
آموزش سیستم های خبره
مسیر آموزشی

آموزش سیستم های خبره

569,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6
وضعیت قیمت: 569,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر نیره زاغری4.4
  • زمان:10 ساعت و 27 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

سیستم‌های خبره (Expert Systems) برنامه‌های کامپیوتری هستند و به نحوی طراحی شده‌اند که توانایی یک فرد خبره را در زمینه خاص و در حل یک مساله مدل می‌کنند. در واقع این سیستم‌ها با الگوبرداری از نظام منطق، استدلال انسان و با یکسان بودن دانش مورد استفاده قرار می‌گیرند. نتیجه کار یک سیستم خبره شامل تصمیماتی خواهد بود که در حوزه‌ها و شرایط مختلف مورد اطمینان، قابل استفاده و تاثیرگذار هستند. بسیاری از افراد معتقدند که سیستم‌های خبره بیشترین پیشرفت را در هوش مصنوعی به وجود آورده‌اند. سیستم‌های خبره امروزه بخشی از برنامه درسی دانشجویان کامپیوتر است. این فرادرس به نحوی در نظر گرفته شده است که برای دانشجویان مقطع کارشناسی و عموم علاقه‌مندان مفید باشد و بتوانند از این آموزش برای منظور خود استفاده نمایند.
دوره آموزش سیستم های خبره دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 27 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر نیره زاغری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 569,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سیستم های خبره را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

عباسعلی

خیلی ممنون عالی و روان توضیح میدهید.

مهسا

عاااااااالی بود. با اینکه درس سنگینی هست جوری قشنگ تدریس شده که من بعد از دیدن این آموزش میتونستم خودم هم این مباحث رو تدریس کنم.

فاطمه

چقدر واقعا خوب تدریس می کنند. ممنون

علی

برای شروع آموزش خوبیه، استاد از هوش مصنوعی شروع کردند به تدریس، کلا مطالبی که می گفتند پیوستگی داشت.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی