اطلاعات دوره
آموزش شبکه های عصبی پیچشی CNN – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش شبکه های عصبی پیچشی CNN – مقدماتی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سایه کارگری3.2
  • زمان:2 ساعت و 12 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

شبکه عصبی پیچشی (CNN) یک الگوریتم یادگیری عمیق است که می‌تواند یک تصویر ورودی را گرفته، به جنبه‌ها یا اشیای مختلف آن تصویر از طریق وزن‌دهی قابل یادگیری، اهمیت بخشد و بتواند یکی را از دیگری متمایز کند. معماری CNN مشابه الگوی اتصال نورون‌ها در مغز انسان است و از ساختار قشر بصری الهام گرفته است. از آنجایی که درس یادگیری عمیق یکی از دروس پر اهمیت و ضروری رشته علوم کامپیوتر و گرایش‌های مختلف آن مانند: هوش مصنوعی، داده‌کاوی و همچنین شبکه‌های عصبی پیچشی و نیاز اصلی علاقه‌مندان به پردازش تصویر و بینایی ماشین است، فراگیری مفاهیم این شبکه‌ها بسیار حائز اهمیت است که در این فرادرس به آن می‌پردازیم.
دوره آموزش شبکه های عصبی پیچشی CNN – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 12 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سایه کارگری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش شبکه های عصبی پیچشی CNN – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امید

آموزش رو دیدم دوستش داشتم و پیشنهاد میدم بقیه هم مشاهده کنند.

محمد جواد

من رشته ام برق هست. برای مسیر پایان نامه ای که داشتم تونستم با این آموزش پیش برم. همینکه یه سری از آموزش ها فقط تو فرادرس هست، این خیلی خوبه. ممنون و مچکر از شما.

fvcnn006

به طور کلی من راضی بودم، من کلا خیلی آموزش از فرادرس تهیه کردم و راضی بودم واقعا.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی