اطلاعات دوره
آموزش تشخیص و شناسایی اشیا با شبکه های عصبی در متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش تشخیص و شناسایی اشیا با شبکه های عصبی در متلب MATLAB

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:میلاد مرادی4.9
  • زمان:4 ساعت و 27 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از کاربردهای حوزه شبکه عصبی، تشخیص اشیا (Object‎ Detection‎) است که یک تکنیک بینایی رایانه‌ای برای پیدا کردن یک یا چند شی خاص در تصاویر و یا ویدئو است. الگوریتم‌های یادگیری ماشین از روش‌های محاسباتی برای یادگیری اطلاعات مستقیم از داده‌ها بدون اتکا به یک معادله از پیش تعیین شده به عنوان یک مدل استفاده می‌کنند. تشخیص اشیا کاربردهای فراوانی در حوزه‌های مختلف دارد. به عنوان مثال: قابلیت تشخیص پلاک خودروها توسط دوربین‌های راهنمایی و رانندگی، تشخیص چهره، رانندگی خودکار، تشخیص مسیر، تشخیص عابران پیاده و... نمونه‌ای از کاربرد تشخیص اشیا است.
دوره آموزش تشخیص و شناسایی اشیا با شبکه های عصبی در متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 27 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط میلاد مرادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تشخیص و شناسایی اشیا با شبکه های عصبی در متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امین

آموزش خوبیه و خیلی چیزها یاد میگیرید امیدوارم مباحث پیشرفته تر مثل yolo و export کردن شبکه آموزش داده شده و استفاده در سایر محیط ها هم ، در آموزش دیگری ادامه پیدا کنه

Amir

با سلام چیزیه که مشخصه اینه که این برنامه واقعا کاربردی و بدرد بخوره و همه ی سرفصل ها رو به خوبی پوشش داده و موردی رو از قلم ننداختند. من برا پایان نامه میخوام استفاده کنم ای کاش زودتر ارایه بشه

snowy

واقعا خیلی عالی، خیلی دنبال این آموزش بودم. ممنون از سایت فرادرس.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی