اطلاعات دوره
آموزش محاسبات عددی – مرور و حل مساله
مسیر آموزشی

آموزش محاسبات عددی – مرور و حل مساله

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:25 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:16 ساعت و 35 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از دروس مقطع کارشناسی اکثر رشته های مهندسی، درس محاسبات عددی است که اغلب در ترم های دوم یا سوم ارائه می شود و در آن معادلات دیفرانسیلی که به روش تحلیلی نمی توانیم آن ها را حل کنیم، به صورت عددی و با دقت بالا حل می گردد. در ابتدای این آموزش به انواع منابع خطا در محاسبات ریاضی می پردازیم و سپس روش های حل معادلات و دستگاه معادلات خطی و غیرخطی را ارائه می کنیم و در مرحله بعدی، مباحث درون یابی، برون یابی و برازش را مورد بررسی قرار می دهیم.
دوره آموزش محاسبات عددی – مرور و حل مساله دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 16 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش محاسبات عددی – مرور و حل مساله را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محسن

با علاقه زیاد خوندم واقعا عالی بود.

الهه

من برای درس دانشگاهیم تهیه کرده بودم و خیلی کمک کننده بود چون مکمل درس های من بود.

وحید

حتی نرم افزار متلب رو هم توضیح دادند جامع و تکمبل به صورت ریل تایم محاسبات رو انجام دادند مراحل را ریز به ریز نشان دادند و فرایند حل را گفتند.

علیرضا

خیلی فایده داشت برای من. ممنون از سایت خوبتون.

محمدصدرا

من خیلی آموزش از فرادرس تهیه کردم و واقعا در کل راضی هستم. سیلابیس کاملی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی