اطلاعات دوره
آموزش محاسبات عددی با متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش محاسبات عددی با متلب MATLAB

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:22 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر اشکان تاشک4.2
  • زمان:26 ساعت و 26 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

محاسبات عددی علم و هنر محاسبه است. محاسبات عددی (یا آنالیز عددی) به مطالعه‌ روش ها و الگوریتم‌ هایی گفته می شود، که تقریب های عددی (در مقابل جواب‌ های تحلیلی) را برای مسائل ریاضی بکار می برند. محاسبات عددی با اعمال شیوه‌ های تقریبی محاسباتی به حل مسائلی از ریاضیات پیوسته می پردازد، که به روش تحلیلی قابل حل نبوده و یا به سختی قابل حل تحلیلی هستند. ضمنا علمی که فرمول های تئوریک را به صورت الگوریتم های رایانه ای برای کامپیوترها آماده ساخته است، علم محاسبات عددی است. در آموزش حاضر، مخاطبین و علاقه مندان مباحث عددی را با توجه به ضرورت و امکان استفاده از رایانه به خصوص زبان برنامه نویسی دقیق و پیشرفته MATLAB فراگرفته و می آموزند.
دوره آموزش محاسبات عددی با متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 26 ساعت و 26 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر اشکان تاشک مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش محاسبات عددی با متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

عرفان

از کدهایی که آموزش دادن برای خودم تو کارم استفاده کردم واقعا عالی بود.

مسعود

خیلی آموزش خوبی بود.

mahdi

تشکر از فرادرس

محمدرضا

بیان خیلی خوبه و توضیحات شفاف و روشن

محسن

مجموعه خوبی هست کدهایی که قرار دادند واقعا مفید بود مشخصه که روش کار شده بود، میشه تغییراتی روش انجام داد و ازش استفاده کرد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی