اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار مث تایپ – فرمول نویسی با MathType
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار مث تایپ – فرمول نویسی با MathType

269,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 269,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:8 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:نیوشا کوهستانیان4.5
  • زمان:1 ساعت و 53 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

MathType، یک ویرایشگر گرافیکی جهت فرمول نویسی و استفاده از نمادهای ریاضی است. با توجه به قابلیت های این نرم افزار می توانیم فرمول های مختلف ریاضی، فیزیک و… را در قالب بندی های متنوع فرمولی از جمله: فرمول های کسری، فرمول های انتگرال و ماتریس را به ساده ترین شیوه، تایپ و استفاده کنیم. پس می توان گفت یکی از ویژگی های کارآمد این نرم افزار، وجود قالب بندی های متنوع آماده فرمولی از جمله ماتریس و انتگرال است که به آسانی با جایگذاری اعداد در مکان های مشخص شده می توان فرمول مورد نظر را تایپ و ایجاد کرد. هدف از این آموزش، آشنایی و یادگیری کامل و جامع قابلیت ها و امکانات نرم افزار MathType به عنوان یک نرم افزار فرمول نویسی است.
دوره آموزش نرم افزار مث تایپ – فرمول نویسی با MathType دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 53 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط نیوشا کوهستانیان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 269,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار مث تایپ – فرمول نویسی با MathType را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمود

آموزش جامع و کاملی در مورد نرم افزار بود. مممنون از مدرس گرامی

محمد

مختصر و مفید بود. کلاً نرم افزار راحتی است و عمده موارد رو با صرف وقت مختصری توی خود نرم افزار میشه فرا گرفت و نیاز به دوره آموزشی ندارد ولی اواخر قسمت مباحث پیشرفته این دوره آموزشی باز هم برای من که حدود 10 سال با این نرم افزار کار میکنم، نکات جدید و جالبی داشت.

فرهاد

دوره خوب و کاربردی بود- با تشکر از مجموعه فرادرس و مدرس محترم

محمد امیر

با سلام و درود به مجموعه فرادرس آموزش های زیادی از سایت فرادرس تهیه کردم که از اکثر آنها راضی هستم. این رضایت هم از نظر بیان و تسلط مدرس و هم از نظر مطالب ارائه شده. آرزوی موفقیت دارم برای شما مجموعه خوب.

فائزه

به نظر من که خوب و کاربردی بود .با تشکر از مدرس محترم. کاملا با جزئیات توضیح دادند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی