اطلاعات دوره
آموزش جبر خطی با متلب
مسیر آموزشی

آموزش جبر خطی با متلب

719,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 719,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:19 نظر3.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:ایمان صفری4
  • زمان:16 ساعت و 44 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش قصد داریم ابتدا به تعاریف پایه ای ماتریس ها و خواص آن ها بپردازیم و با فضاها و زیرفضاهای برداری آشنا شویم. پس از آن به حل مساله حداقل مربعات می پردازیم. در نهایت نیز با تعاریف مقادیر، بردارهای ویژه و مقادیر منفرد ماتریس ها آشنا خواهیم شد.
دوره آموزش جبر خطی با متلب دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 16 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط ایمان صفری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 719,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش جبر خطی با متلب را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی برق سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی برق در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

معصومه

خیلی خوب بود. بعضی از موارد که نتونستم از آموزش‌های دیگه یاد بگیرم با توضیحات ساده این استاد متوجه شدم. ممنونم. اگر کسی حل مثال بیشتر بخواد آموزش‌های دیگه هم هست و کل جبر خطی رو نمیشه با یک دوره چند ساعته کامل یاد گرفت و ازش رد شد.

احمد

متاسفانه کیفیت پایینی داره این آموزش و پیشنهاد میکنم حتما قبل از خرید ویدیوی نمونه رو کامل نگاه کنید و اشتباه منو انجام ندید

امیرحسین

میشه گفت آموزش خوبی و مدرس مسلط هستن.

مهدی

نسبتا خوبه ولی می تونست بهتر هم باشه می تونستند از مراجع دیگر هم استفاده کنن

وحید

اکثر آموزش های شما رو دیدم و همگی از نظر محتوا و تسلط مدرس متوسط رو به بالا هست.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی