اطلاعات دوره
آموزش توابع مختلط Complex Functions
مسیر آموزشی

آموزش توابع مختلط Complex Functions

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:آسیه صفامنش4.3
  • زمان:6 ساعت و 52 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف از ارائه این فرادرس، آموزش کامل و مفهومی درس توابع مختلط است که یکی از دروس پایه ای رشته ریاضیات و نیز از مهم ترین دروس ریاضی عمومی کلیه شاخه های مهندسی به حساب می آید. بدین جهت که امروزه در دنیای علوم مادی و فضایی، دانشمندان میل و رغبت زیادی به حل مسائل با استفاده از روش های دقیق تر و سریع تر دارند، اهمیت مباحث ارائه شده در این آموزش بر کسی پوشیده نیست. کافی است به مقالات متعدد نگاشته شده در مجلات علمی و به روز دنیا مراجعه نماییم تا بیش از پیش به ضرورت فراگیری کامل توابع مختلط و به کار گیری آن در پیشبرد اهداف عالیه علمی و حتی نگاشتن مقالات معتبر با به کارگیری این توابع پی ببریم.
دوره آموزش توابع مختلط Complex Functions دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 52 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط آسیه صفامنش مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش توابع مختلط Complex Functions را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

آرش

برای مقطع ارشد به دردم خورد، نوع تدریس کیفیت بالایی داشت.

دارا

مطالب خیلی خوب هست و مدرس مسلط هستند.

شهاب

برای امتحان ریاضی مهندسی گرفتم، خیلی دقیق و واضح درس دادن.

مهمان

سلام استاد : ایشالله همیشه موفق باشید آموزش شمارو دیدم خیلی خوب بود

محمدی

با سلام خواستم از خانم مهندس صفامنش با این تدریس شیوا و دلسوزانشون بسیار تشکر کنم مشتاقانه منتظر آموزش های دیگر استاد ارجمند خواهم بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی