اطلاعات دوره
آموزش آزمون آلس ALES ترکیه – ریاضیات
مسیر آموزشی

آموزش آزمون آلس ALES ترکیه – ریاضیات

619,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.3/5
وضعیت قیمت: 619,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آزمون آلس (ALES) عنوان امتحان ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) بوده و و نمره آن جهت ورود به دوره های تحصیلات تکمیلی و موارد مشابه، از قبیل: پذیرش هیات علمی، دستیاران پژوهشی، متخصصان، مترجمان و برنامه ریزان آموزشی در دانشگاه های ترکیه مورد نیاز است. این آزمون، سالی 2 بار تحت نظارت سازمان ÖSYM (مشابه سازمان سنجش کشور ایران) در ماه های اردیبهشت (May) و آبان (November) برگزار می گردد که از دو بخش کلامی (Sözel) و رقمی (Sayısal)، ریاضی، هندسه و هوش تشکیل شده است. هر بخش شامل 50 سوال (در مجموع 100 سوال) است که باید در مدت زمان 150 دقیقه پاسخ داده شود. سوالات بخش رقمی برای فارغ التحصیلان علوم فنی و مهندسی، از اهمیت ویژه و ضریب بالایی برخوردار است.
دوره آموزش آزمون آلس ALES ترکیه – ریاضیات دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 12 ساعت می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر داود عبداللهی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 619,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آزمون آلس ALES ترکیه – ریاضیات را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمد

خیلی ممنونم از مجموعه فرادرس برای تهیه این آموزش ، بنده خودم در یکی از دانشگاه های ترکیه دانشجو سال آخر کارشناسی عمران هستم و اردبیهشت پیش رو تصمیم دارم برای کارشناسی ارشد وارد آزمون آلیس بشم . مدرس محترم مثل خیلی از دروس تهیه شده ای دیگه فقط به یه سری تعاریف اکتفا نمی کنند با سپاس

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی