اطلاعات دوره
آموزش سرشکنی شبکه های ژئودزی یا ژئودتیک با متلب
مسیر آموزشی

آموزش سرشکنی شبکه های ژئودزی یا ژئودتیک با متلب

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فاطمه اسماعیلی5
  • زمان:3 ساعت و 34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس ضمن بررسی تئوری انواع مدل‌ها در سرشکنی از جمله: مدل پارامتریک در حالت خطی و غیر خطی، مدل شرط و مدل ترکیبی، درباره چگونگی پیاده‌سازی هر یک از این مدل‌ها در برنامه‌نویسی با استفاده از نرم‌افزار متلب توضیح می‌دهیم. علاوه بر مدل‌های مختلف سرشکنی، به تشریح آزمون‌های آماری و تست‌های رایج در بررسی شبکه‌های ژئودتیک می‌پردازیم و نحوه پیاده‌سازی کدهای برنامه‌نویسی مربوط به این آزمون‌ها را نیز مشخص می‌کنیم. یادگیری برنامه‌ها و کدهای معرفی شده در این آموزش، می‌تواند به دانشجویان و مهندسین نقشه‌برداری در فهم کاربردی و بهتر مباحث سرشکنی کمک شایانی کند.
دوره آموزش سرشکنی شبکه های ژئودزی یا ژئودتیک با متلب دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 34 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فاطمه اسماعیلی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سرشکنی شبکه های ژئودزی یا ژئودتیک با متلب را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی