اطلاعات دوره
آموزش جبر خطی – مرور و حل مساله
مسیر آموزشی

آموزش جبر خطی – مرور و حل مساله

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:16 ساعت و 30 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف از ارائه این آموزش، بیان تئوری ها و کاربردهای جبر خطی برای دانشجویان رشته های ریاضی، مهندسی و علوم کاربردی است. در این آموزش مواردی همچون: تکنیک های حل دستگاه معادلات خطی، جبر ماتریس ها، فضاهای برداری، نرم ماتریس، ضرب داخلی و تعامد، تکنیک های محاسبه دترمینان ماتریس ها، مقادیر ویژه و بردارهای ویژه ماتریس ها، مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. مبنای این آموزش حل مساله است و با فرض این که دانشجویان با جبر خطی آشنایی کامل دارند، تهیه شده است که البته برای انتقال بهتر مفاهیم در ابتدای هر درس، حدود 20 الی 30 درصد مفاهیم اصلی جبر خطی مرور می شود.  
دوره آموزش جبر خطی – مرور و حل مساله دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 16 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش جبر خطی – مرور و حل مساله را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی برق سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی برق در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

زهرا

عالی عالی

علی

چند قسمت دیدم که خوب بود و راضی بودم.

فائزه

تمارینی که حل میشد واقعا دقیق بود و کاربردی. من به همه هم این آموزش و سایت خوبتون رو معرفی کردم. خدا خیرتون بده. فقط لطفا در زمینه آزمون ارشد و دکترا آموزش های بیشتری قرار بدید.

یاسمن

مفاهیم پایه ای رو لازم داشتم که تو این درس یاد گرفتم. دسته بندی مطالب خوب بود.

مانی

من این آموزش رو تهیه نکردم و جبر خطی رو قبلا خوندم ولی آموزش های استاد زندی همیشه عالیه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی