اطلاعات دوره
آموزش ریاضیات برای اقتصاد 1
مسیر آموزشی

آموزش ریاضیات برای اقتصاد 1

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.9/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر احمد سعیدی0
  • زمان:10 ساعت و 26 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

اهمیت این درس به گونه‌ای است که ابتدا پیش‌نیاز دروس مهم کارشناسی اقتصاد و سپس جزو مواد آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری نیز می‌باشد، لذا مباحث این فرادرس، یکی از مهم‌ترین مباحثی است که هر دانشجوی اقتصاد به طور ویژه لازم است به آن بپردازد و به طور عمیق مباحث مربوطه را یاد بگیرد. در این آموزش مفاهیم تابع، حد تابع، مشتق تابع و نحوه استفاده از این مفاهیم برای تحلیل رفتار توابع چه در حالت کلی و چه در توابع اقتصادی را می‌آموزیم.
دوره آموزش ریاضیات برای اقتصاد 1 دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 26 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر احمد سعیدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ریاضیات برای اقتصاد 1 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی