اطلاعات دوره
آموزش حقوق جزای عمومی 2
مسیر آموزشی

آموزش حقوق جزای عمومی 2

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.1
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:بهزاد ستاری4.1
  • زمان:7 ساعت و 47 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

حقوق جزای عمومی 2 به عنوان یکی از شاخه های حقوق جزای عمومی، به تعریف و مفهوم جرم، مجرم، انواع فاعل مستقل جرم، اعم از: مباشرت، معاونت و مشارکت و همچنین عوامل رافع مسئولیت کیفری می پردازد. از آنجایی که کاربرد اصلی حقوق جزای عمومی تبیین و تشریح روابط بین جرایم و مجازات است، به همین جهت به عنوان دانشی پایه و بنیادین در فراگیری حقوق جزای اختصاصی و سایر حقوق کیفری، از اهمیت ویژه و بسزایی برخوردار است، به طوری که قیاس آن با دیگر شاخه ها به مثابه قیاس پزشک عمومی و پزشک تخصصی است، از آن جهت که پایه و مقدمه پزشک تخصصی، دارا بودن دانش پزشک عمومی است.
دوره آموزش حقوق جزای عمومی 2 دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط بهزاد ستاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش حقوق جزای عمومی 2 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سعید پاپی

خوب بود.

رامتین

آموزش خوبی بود ولی با توجه به اینکه یه سری از مباحث تغییر کرده، به روز رسانی بشه بهتره.

علی

با سلام و احترام استاد ستاری واقعا زیبا مباحث را توضیح میدن و به اصطلاح مطلب رو جا میندازند تشکر از ایشان ...... موفق و موید باشید

حسین فروتن

با سلام ممنون از کلاس های خوبتون واقعا کامل و جامع بود تشکر از استاد ستاری عزیز

پریسا

تشکر ‌و تقدیر‌ برای ‌توست ‌ای ‌استاد ...  تشکر‌ میکنم‌ از ‌زحمات ‌شما‌ استاد ‌محترم، ‌بابت ‌‌آموزش ‌پرمحتوا‌ و مفهومی‌تون واقعا‌ فراتر ‌از‌ حد ‌انتظار‌ بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی