اطلاعات دوره
آموزش نگارش قراردادهای تجاری بین المللی – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش نگارش قراردادهای تجاری بین المللی – مقدماتی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدرضا محمدی4.8
  • زمان:3 ساعت و 57 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس تلاش داریم به سازوکارهای موجود در نگارش قراردادهای بین المللی از جمله: عناصر و ارکان یک قرارداد، تفسیر قراردادها، شروط قراردادها، نحوه داوری دعاوی قراردادی اختلافی و موارد مهم دیگری چون نحوه ایفای تعهدات، اینکوترنرها و نحوه پرداخت در قراردادهای بین المللی به گونه ای جامع و همراه با مثال هایی از قراردادهای به ثبت رسیده و حقیقی بین المللی، پرداخته شود. موارد ذکر شده از اصلی ترین ارکان نگارش و فهم قراردادهای بین المللی است که امید است با توجه به تمرین محور بودن این فرادرس، دانش پژوه ارجمند، پس از اتمام آن، به خوبی بر قواعد نگارش قراردادهای بین المللی مسلط شود.
دوره آموزش نگارش قراردادهای تجاری بین المللی – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 57 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدرضا محمدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نگارش قراردادهای تجاری بین المللی – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

جواد

آموزش خوب و مناسبیه ولی یه مقداری باید آکادمیک میبود.

علی

آموزش زیادی کلی بود که البته من بیشتر دنبال نکته های جزئی بودم. آموزش برای یک شخص مبتدی فکر می کنم جهت آشنایی خیلی مفید باشه.

حسین

قابل فهم بود و راحت میشد انجام داد و اطلاعات هم بروز بودند و اینکه همراه آموزش هم پاورپوینت ارائه شده بود جالب بود.

رضاییان

سلام و وقت بخیر این آموزش برای من، به عنوان دانشجوی سال آخر کارشناسی حقوق بسیار مفید به فایده بود سپاس از فرادرس

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی