اطلاعات دوره
آموزش رسم نقشه ذهنی Mind Map با ایکس مایند XMind
مسیر آموزشی

آموزش رسم نقشه ذهنی Mind Map با ایکس مایند XMind

219,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 219,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:9 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سعید ناصری4.4
  • زمان:53 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در دنیای امروز، یکی از راه های پیشرفت، یادگیری مداوم است. از این رو، به موضوع یادگیری توجه ویژه ای می شود. این که بدانیم چگونه می توانیم بهتر بیاموزیم، مساله ای است که روش های مختلفی برای آن ارائه شده است و یکی از بهترین آن ها، رسم نقشه ذهنی (Mind Map) است. از نقشه ذهنی به عنوان یک مهارت در یادگیری ذکر می شود که می تواند قدرت یادگیری را تا 5 برابر افزایش دهد. با استفاده از نقشه ذهنی می توان هر آنچه که در ذهن وجود دارد را ترسیم نموده و با ساختار منظم تری پیاده سازی کرد.
دوره آموزش رسم نقشه ذهنی Mind Map با ایکس مایند XMind دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 53 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سعید ناصری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 219,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رسم نقشه ذهنی Mind Map با ایکس مایند XMind را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

حمیدرضا

راضی بودم، خوب و کاربردی.

میثم

از آموزش راضی بودم، محصولاتتون خوبه دوستانمم استفاده کردند، راضی بودند.

حسین

درود بر شما، ضمن تشکر، من با نرم افزار آشنا بودم و نکات مفیدی یاد گرفتم، اما نسخه نرم افزاری که آموزش داده شد در حال حاضر قدیمی است؛ هر چند اصول کار یکی است.

علی

آموزش جالبیه، نکات خیلی خوبی در آموزش گفته شده. مدرس توضیحات خوب و جالبی در مورد آموزش ارائه می کنند. تشکر از مدرس و مجموعه فرادرس

یگانه

خیلییی مفید و کاربردی بود. یک دنیا ممنون از استاد گرامی و فرادرس :)

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی