اطلاعات دوره
آموزش نگارش قراردادهای تجاری بین المللی – تکمیلی
مسیر آموزشی

آموزش نگارش قراردادهای تجاری بین المللی – تکمیلی

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدرضا محمدی4.8
  • زمان:3 ساعت و 37 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف از این فرادرس این است که با گذر از کلیات حقوقی و ساختاری نگارش یک قرارداد تجاری بین المللی، به جزییات مهم و حیاتی در آیین کار نگارش قراردادهای بین المللی بپردازیم. در آموزش نگارش قراردادهای تجاری بین المللی - مقدماتی لینک (+) به موضوعاتی همچون: عناصر و ارکان یک قرارداد، تفسیر قراردادها، شروط قراردادها، نحوه داوری دعاوی قراردادی اختلافی و موارد مهم دیگری چون: نحوه ایفای تعهدات، اینکوترنرها (Aynkvtrnr) و نحوه پرداخت در قراردادهای بین المللی همراه با مثال هایی از قراردادهای به ثبت رسیده و حقیقی بین المللی، پرداخته شد.
دوره آموزش نگارش قراردادهای تجاری بین المللی – تکمیلی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 37 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدرضا محمدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نگارش قراردادهای تجاری بین المللی – تکمیلی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

حامد

اوایل آموزش دیدم خوب بود تسلط و ارائه مدرس خوب بود و پیشنهادی که میشه اینکه از مدرسین شناخته شده استفاده بشه.

محمد

محتوا خیلی خوب بود نسبت به قیمت و اینکه سعی کنید آموزشهایی که ارائه می کنید از مباحث مقدماتی آغاز بشه و تا پیشرفته ادامه داشته باشه و اینکه در مورد کنترل مودم و سیستم های دینامیکی آموزشی به صورت مفهومی ارائه کنید بعد محاسباتی نداشته باشه بلکه مفهومی باشه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی