اطلاعات دوره
آموزش مروری بهداشت روانی
مسیر آموزشی

آموزش مروری بهداشت روانی

469,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 469,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:زهرا دادگرفرد0
  • زمان:4 ساعت و 31 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هنر خوب زندگی کردن فراتر از رفتار کردن در مجموعه‌ای از موقعیت‌ها و شرایط است که افراد در موقعیت‌های مختلف واکنش‌های گوناگونی از خود نشان می‌دهند. به طور مثال گروهی از افراد به خاطر فشار زندگی یا عادت به هر سو کشیده می‌شوند و گروهی از افراد هستند که با تمرکز بر خود و موقعیت پیش آمده، سررشته زندگی خویش را به دست می‌گیرند و بهداشت روانی خویش را حفظ می‌کنند. هدف از این آموزش آشنایی با سطوح مختلف بهداشت روانی، ارتقا و موانع آن در سنین مختلف، تعاریف و رویکردهای بهداشت روانی، نظریه‌های مرتبط و نیاز انسان به بهداشت روانی در مراحل مختلف رشد، اختلال‌های روانی، بهداشت روانی و مسائل اجتماعی شامل: بهداشت روانی در خانه، مدرسه، محیط کار، کودکان استثنایی، شیوه‌های درمانی بهداشت روانی و در نهایت یادگیری و بهداشت روانی است.
دوره آموزش مروری بهداشت روانی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 31 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط زهرا دادگرفرد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 469,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مروری بهداشت روانی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های رشته روان‌شناسی سراسر اینترنت را در صفحه رشته روان‌شناسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی