اطلاعات دوره
آموزش بازی وار سازی یا گیمیفیکیشن Gamification – مبانی و مقدمات
مسیر آموزشی

آموزش بازی وار سازی یا گیمیفیکیشن Gamification – مبانی و مقدمات

419,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 419,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف Gamification برانگیختن تعامل بیشتر، تامین نیازها و منفعت افراد، مفرح کردن فضا، ایجاد وفاداری، درگیر کردن ذهنی و تاثیرگذاری بر رفتارها و تغییر آن و ایجاد رفتار مورد نظر است. بازی وار سازی زیر مجموعه ای از علوم فناوری اطلاعات و تکنولوژی، علوم رفتاری و روانشناسی است. گیمیفیکشن در زندگی واقعی در حوزه های بسیاری مانند: کسب و کار، یادگیری و آموزش، سلامت و بهداشت و تغییر رفتارهای عمومی و فرهنگی و همچنین نیروی انسانی، بازاریابی، تبلیغات، شهر هوشمند و زندگی شخصی و خانوادگی و... کاربرد دارد. در این آموزش مفهوم گیمیفیکیشن، ساختارها، ابعاد و کاربردهای آن تدریس شده و به پیش نیاز خاصی نیاز ندارد.
دوره آموزش بازی وار سازی یا گیمیفیکیشن Gamification – مبانی و مقدمات دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط منظر عزتی ابرغانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 419,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش بازی وار سازی یا گیمیفیکیشن Gamification – مبانی و مقدمات را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازی سازی سراسر اینترنت را در صفحه بازی سازی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

نیما

مدرس بسیار پر انرژی و حساب شده تدریس میکنند . خیلی خوبه.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی