اطلاعات دوره
آموزش پلاگین فب فیلتر برای آهنگسازی – میکس و مسترینگ موسیقی با FabFilter (رایگان)
مسیر آموزشی

آموزش پلاگین فب فیلتر برای آهنگسازی – میکس و مسترینگ موسیقی با FabFilter (رایگان)

619,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.4/5
وضعیت قیمت: 619,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سجاد محمدی فر4.6
  • زمان:6 ساعت و 6 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس به روشنی بیان می‌شود که کاربرد و اهمیت هر پلاگین در موضوعات (پروژه‌ها) چگونه است و در نهایت اثر آن شنیده خواهد شد. مجموعه FabFilter علاوه بر کاربردی بودن آن دارای UI‎ یا رابط کاربری فوق‌العاده‌ای است. به عبارت کلی مجموعه‌ای قدرتمند با محیطی ساده و زیبا با اثری تمیز بر روی پروژه‌های صوتی است.
دوره آموزش پلاگین فب فیلتر برای آهنگسازی – میکس و مسترینگ موسیقی با FabFilter (رایگان) دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 6 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سجاد محمدی فر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 619,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پلاگین فب فیلتر برای آهنگسازی – میکس و مسترینگ موسیقی با FabFilter (رایگان) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های موسیقی سراسر اینترنت را در صفحه موسیقی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی