اطلاعات دوره
آموزش همبستگی و رگرسیون خطی در اس پی اس اس SPSS
مسیر آموزشی

آموزش همبستگی و رگرسیون خطی در اس پی اس اس SPSS

329,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5
وضعیت قیمت: 329,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

درک رابطه بین متغیرها، برای ایجاد مدل های آماری بسیار ضروری است. به کمک شاخص‌های مربوطه، قادر به کشف میزان رابطه بین متغیرها هستیم. ولی برای نشان دادن مدل رابطه بین متغیرها از یک روش آماری به نام معادله خط برگشت یا رگرسیون (Regression) استفاده می کنیم تا شکل رابطه‌ بین متغیرها به زبان آماری نوشته شود. با این کار، قادر به پیش بینی و تعیین مقدار متغیر وابسته برحسب متغیر مستقل خواهیم بود. در این میان، آزمون‌های مربوط به مدل ارائه‌شده از اهمیت زیادی برخوردار است تا اطمینان داشته باشیم که مدل ارائه شده از کارایی مناسب برخوردار است و شرایط مربوط به برآورد مدل در آن لحاظ شده است.
دوره آموزش همبستگی و رگرسیون خطی در اس پی اس اس SPSS دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر آرمان ری بد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 329,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش همبستگی و رگرسیون خطی در اس پی اس اس SPSS را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی

اگر کسی پایه ریاضی و آمار نداشته باشه ممکنه نظر منفی رو این آموزش داشته باشه این آموزش برای فردی مناسبه که پایشو بلد باشه برای من خیلی مناسب بود.

اشکان

مدرس واقعااا عملی یاد میده این آموزش رو و مستقیم میره سر اصل مطلب. خیلی آموزش خوبیه.

رمضان

خیلی جاها کارمو راه انداخت قانع کننده بود.

علی

جزییات کامل بود. تمام سوالاتم برطرف شد.

فاطمه

کیفیت خوبی داشت و خیلی راضی بودم از این آموزش.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی