اطلاعات دوره
آموزش واقعیت مجازی و ساخت انیمیشن برای متلب و سیمولینک
مسیر آموزشی

آموزش واقعیت مجازی و ساخت انیمیشن برای متلب و سیمولینک

469,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 469,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:8 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:جواد پالیزوان زند4.5
  • زمان:4 ساعت و 6 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس، دانشجویان عزیز، با واقعیت مجازی و ساخت انیمیشن برای کاربران متلب و سیمولینک آشنا می شوند. درس هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود، مقدمه ای بر واقعیت مجازی، آشنایی با نرم افزار V - Realm Builder و… است. توضیح کامل مباحث مربوطه و آموزش توسط یکی از بهترین مدرسین متخصص در این زمینه از نقاط قوت این آموزش به شمار می رود.  
دوره آموزش واقعیت مجازی و ساخت انیمیشن برای متلب و سیمولینک دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 6 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط جواد پالیزوان زند مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 469,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش واقعیت مجازی و ساخت انیمیشن برای متلب و سیمولینک را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سینما و تئاتر سراسر اینترنت را در صفحه سینما و تئاتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محسن تقوایی

سلام و خسته نباشید. من از آموزش های متلب، الگوریتم های فرا ابتکاری، سیستم های فازی و شبکه های عصبی هم استفاده کردم. برایتان آرزوی موفقیت دارم.

علی نمدچیان

از نظر من بخش تئوری قوی تر بود.

افرام کیوانی

سلام. من از همه آموزش هایی که تا کنون تهیه کرده بودم راضی بودم. پیشنهاد من این است که در انتهای آموزش ها مثال های تخصصی برای رشته های مختلف مطرح کنید.

میلاد

این آموزش را برای انجام پایان نامه ارشدم تهیه کردم. اگر امکانش هست در زمینه کنترل اقای دکتر کلامی اموزش های بیشتری ارائه کنند مخصوصا موضوع کنترل مقاوم.

مهدی پایان

این آموزش را یکی از اساتید بنده برایم معرفی کردند. بسیار خوب بود ولی می شد مثال های بیشتری ارائه شود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی