اطلاعات دوره
آموزش نکات و ترفندهای متلب (رایگان)
مسیر آموزشی

آموزش نکات و ترفندهای متلب (رایگان)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

زبان برنامه‌نویسی و نرم‌افزار متلب، بدون شک، امروزه یکی از ابزارهای حیاتی برای مطالعات علمی در رشته‌های مختلف علمی و فنی به حساب می‌آید. با توجه به نیاز کاربران متلب در ایران که شامل تعداد قابل توجهی از دانشجویان و متخصصین کشور است، برای دسترسی به منابع آموزشی مناسب و کامل، مجموعه کاملی از نکات و ترفندهای آموزشی برنامه‌نویسی متلب تولید و در اختیار مخاطبان محترم قرار گرفته است.
دوره آموزش نکات و ترفندهای متلب (رایگان) دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 51 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سید مصطفی کلامی هریس مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نکات و ترفندهای متلب (رایگان) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

جواد

بسیار عالی نشکر از تیم فرادرس

آرزو

بسیار عالی بود . با تشکر از شما استاد گرامی و همچنین فرادرس

فرزانه

بسیار عالی استاد گرامی تشکر از تدریس کم نظیرتون و تشکر ویژه از فرادرس

هادی

خیلی عالی بود، از نظر مباحثی که پوشش میداد، در مقایسه با زبان برنامه نویسی های دیگه ای که مشاهده کردم، ایشون خیلی مباحث رو بسط میدهند. و برای یادگیری از افراد سطح مبتدی تا پیشرفته میتوانند از این آموزش استفاده کنند.

رضا

واقعا عالي. خلاصه و مفيد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی