اطلاعات دوره
آموزش مبانی مهندسی برق 1
مسیر آموزشی

آموزش مبانی مهندسی برق 1

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:30 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:13 ساعت و 53 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

این فرادرس به دو بخش مدارهای الکتریکی و مدارهای الکترونیکی تقسیم بندی شده است. در بخش مدارهای الکتریکی به معرفی المان های الکتریکی پایه، قوانین تحلیل مدارات الکتریکی، مدارات مرتبه اول و دوم، مدارات AC و مدارات تزویج و ترانسفورماتور (Transformator) می پردازیم و در بخش مدارهای الکترونیکی نیز به معرفی المان های الکترونیکی، تعیین نقطه کار مدارات دیودی و ترانزیستوری (Transistor) و تحلیل تقویت کننده های ترانزیستوری می پردازیم.
دوره آموزش مبانی مهندسی برق 1 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت و 53 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مبانی مهندسی برق 1 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمد رضا

اموزش برای مبتدی ها توصیه میشه

امیرحسین

عالی

اکبر

تدریس روان با انتقال مطالب عالی

علیرضا

آموزش خوبی بود ولی یکم طولانی بود زمان آموزش.

سمانه

من مدرس هستم و میتونم بگم این آموزش واقعا مناسب هست برای دانشجوها و امتیاز کامل میگیره اما برای مرور اساتید برای نکات جدید مناسب نیست.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی