اطلاعات دوره
آموزش مکرومه بافی – مکرمه بافی
مسیر آموزشی

آموزش مکرومه بافی – مکرمه بافی

329,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 329,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فریده عبادی0
  • زمان:1 ساعت و 46 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

واژه مکرمه از ریشه انگلیسی Macrame بوده که در ایران با تلفظ مکرومه رواج پیدا کرده است، اما در اصل، تلفظ صحیح آن مکرمه است. هنر مکرومه‌بافی نیز یکی از هنرهایی است که امروزه افرادی زیادی از طریق این هنر، کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌اند. از مزایای یادگیری هنر مکرومه‌بافی می‌توان به: آزادی و استقلال عمل بیشتر، ساعات کاری انعطاف‌پذیر‌تر، پایین بودن میزان ریسک، پایین بودن هزینه راه‌اندازی، تناسب با ویژگی جسمی افراد معلول و کم‌توان، معافیت مالیاتی و… اشاره کرد. در این فرادرس شما با تمام گره‌های این هنر آشنا می‌شوید و در پایان می‌توانید پروژه‌ای را به خوبی و تا انتها انجام دهید.
دوره آموزش مکرومه بافی – مکرمه بافی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 46 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فریده عبادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 329,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مکرومه بافی – مکرمه بافی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های خیاطی سراسر اینترنت را در صفحه خیاطی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی