اطلاعات دوره
 آموزش نحوه ایجاد Navigation Bottom در اندروید
مسیر آموزشی

آموزش نحوه ایجاد Navigation Bottom در اندروید

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش نحوه ایجاد Navigation Bottom در اندرویدNavigation Bottom ها ییک دیگر از کتابخانه های متریال اندروید هستند که بسیار پرکاربردند و معموال برای نمایش قست ها و صفحات مهم اپلیکیشن مورد استفاده قرار میگیرند. Navigation Bottom ها معموال دارای 3 ال 5 آیتم هستند و برای موردهای بیشتر یا کمتر از این تعداد از تب ها یا کامپوننت های دیگری استفاده یم شود.در این آموزش نحوه ی کار با این کامپوننت و نحوه ی سفارش سازی آن آموزش داده میشود. پیش نیاز : آشنایی با برنامه نوییس اندروید به زبان جاوا  سرفصل های آموزش 1 .معرفی دوره 2 .ایجاد پروژه و افزودن کتابخانه Material 3 .ایجاد Navigation Bottom و افزودن آیتم های مورد نظر 4 .تغییر فونت آیتم ها 5 .تغییر رنگ آیکون و متن آیتم ها در حالت های مختلف 6 .ایجاد فرگمنت برا هر آیتم 7 .اضافه کردن Action
دوره آموزش نحوه ایجاد Navigation Bottom در اندروید دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 54 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط علی عبدالرحیمی قولنجی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نحوه ایجاد Navigation Bottom در اندروید را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های برنامه‌نویسی اپلیکیشن و نرم افزار سراسر اینترنت را در صفحه برنامه‌نویسی اپلیکیشن و نرم افزار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی