اطلاعات دوره
آموزش کاربرد مهندسی کنترل در صنعت
مسیر آموزشی

آموزش کاربرد مهندسی کنترل در صنعت

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.6/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

جمله «کنترل، علمی است که در مورد تحت اختیار درآوردن و هدایت رفتار پروسه‌های مختلف بحث می‌کند»، یکی از اولین اصولی است که یک مهندس کنترل با آن رو به رو می‌شود. همین جمله باعث می‌شود که یک مهندس کنترل برای بررسی رفتار پروسه‌های مختلف، با علوم مختلفی مانند: برق، مکانیک و شیمی فرایند در ارتباط مستقیم باشد. از این روی مهندسی کنترل یک علم میان رشته‌ای در نظر گرفته می‌شود. در این فرادرس سعی کرده‌ایم که ارتباط بین صنعت و علم را برای شما دانشجویان ملموس‌تر نماییم.
دوره آموزش کاربرد مهندسی کنترل در صنعت دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 52 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر حامد ابراهیمی ملاباشی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کاربرد مهندسی کنترل در صنعت را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی

سنگین بود. رشته ام با اینکه کنترل بود اما این آموزش زمینه های مختلفی رو پوشش داده که برای من گنگ بود.

یونس

به نظرم میتونست آموزش زیادتر و قوی تر باشه اما از لحاظ کاربردی بودن آموزش، که کاربردی بود. ممنونم از شما.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی