اطلاعات دوره
آموزش طراحی و مدل سازی با سالیدورک SOLIDWORKS – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش طراحی و مدل سازی با سالیدورک SOLIDWORKS – مقدماتی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:50 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مازیار ابوالحسنی4.6
  • زمان:25 ساعت و 5 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش ها شما با دستورها و قابلیت های مختلف سالیدورکس آشنا خواهید شد. همچنین در انتهای هر بخش، مثال ها و پروژه هایی حل شده اند که به درک بهتر مخاطب از دستورها و توضیحات مختلف، کمک می کند. در آموزش مقدماتی به معرفی و آموزش کار با دستورهای مختلف در سه فضای Part, Assembly و Drawing پرداخته ایم و در انتهای آن، شما می توانید علاوه بر آشنایی کامل با اصول طراحی در سالیدورکس، بسیاری از اجسام، دستگاه ها و نقشه های صنعتی را طراحی نمایید.
دوره آموزش طراحی و مدل سازی با سالیدورک SOLIDWORKS – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 25 ساعت و 5 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مازیار ابوالحسنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی و مدل سازی با سالیدورک SOLIDWORKS – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهران

من از پی دی اف ها فقط برای یادداشت برداری استفاده می کنم و یادآوری خوبی برام میشه.

علیرضا

برای طراحی بدنه دستگاهمون از این آموزش استفاده کردم و نتیجه گرفتم. خیلی خوب بود.

حسین

من این آموزش رو برای دوستم تهیه کردم، ایشون هیچ پیش زمینه ای نداشتن و وقتی ازشون در مورد این آموزش سوال کردم، گفتن که تا نیمه مشاهده کردند و تمام مطالب رو متوجه شدن.

محمدعلی

خوبه.

سروش

بدون هیچ پیش زمینه ای من این آموزش رو به طور کاملا روان یاد گرفتم .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی