اطلاعات دوره
آموزش کامسول – مباحث منتخب COMSOL
مسیر آموزشی

آموزش کامسول – مباحث منتخب COMSOL

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

طراحی دستگاه های پیچیده که ترکیبی از فیزیک های مختلف هستند، مستلزم حل معادلات بسیار پیچیده بوده که گاهی اوقات از توانایی فرد برای ایجاد کدهای نرم افزاری خارج است. به همین دلیل نرم افزارهای المان محدود ایجاد شدند تا این مسیر را راحت کنند. از بین این نرم افزارها، نرم افزار کامسول در زمینه محاسبات مسائل چند فیزیکی سرآمد بوده و به شدت در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.
دوره آموزش کامسول – مباحث منتخب COMSOL دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیر منعمیان اصفهانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کامسول – مباحث منتخب COMSOL را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

زهرا

خیلی برام خوب و مفید بود.

معصومه

پروژه ای داشتم که از این آموزش کمک گرفتم. دوس داشتم جامع تر باشه ولی این دوره کلی بود، مطالبی که گفته شد خوبه ولی خیلی ویژه نبود و بیشتر جنرال بود. وقتی جنرال رو بلد باشی، دنبال مطالبی هستی که رایج نباشه و حداقل تو یوتیوب نشه پیداش کرد.

امین

تقریبا همه مباحث رو مشاهده کردم جا داشت بهتر بشه ولی محتوایی که من دنبالش رو بهم داد.

سعید

خیلی عالیه استاد هم از لحاظ تئوری و هم عملی درس دادند، یعنی هر دو بعد رو در نظر گرفتن؛ در حالیکه جاهای دیگه اینجوری درس نمیدند

شایان

یکی از نقاط مثبتی که داشت این بود که از پایه شروع کرده بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی