اطلاعات دوره
آموزش دینامیک تحلیلی همراه با شبیه سازی در متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش دینامیک تحلیلی همراه با شبیه سازی در متلب MATLAB

519,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 519,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:9 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:پوریا صادقی4.7
  • زمان:6 ساعت و 35 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دینامیک تحلیلی به روش های دینامیکی که توسط لاگرانژ، همیلتون و … که بعد از اویلر می زیستند گفته می شود. تفاوت این گونه روش ها با روش نیوتن این است که جنبه ریاضی این روش ها بیشتر است و معادلات حرکت سیستم راحت تر و سریع تر به دست می آید ولی دید فیزیکی خوبی از تبادلات نیرویی ایجاد نمی کند. در این فرادرس سعی بر آن است که با مرور چند روش تحلیلی از جمله: همیلتون و لاگرانژ در سیستم های مقید و غیرمقید، معادلات دینامیکی این سیستم ها استخراج شده و با کدنویسی در نرم افزار متلب (MATLAB) شیوه پیاده سازی روش های تحلیلی در این نرم افزار آموزش داده شود.
دوره آموزش دینامیک تحلیلی همراه با شبیه سازی در متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط پوریا صادقی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 519,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش دینامیک تحلیلی همراه با شبیه سازی در متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سمیه

فقط به خاطر استادش گرفتم خیلی به درد بخور بود برای پاس کردن یکی از درس هام گرفتم که 19.50هم شدم.

پریسا

بنده دانشجوی دکتری هستم و این آموزش در سرعت بخشیدن به پیشبرد رساله ام بسیار کمک کننده بود. اما امیدوارم منابع آموزش در اختیار قرار گیرد.

یاسمن

آموزش خوبی هست مثال ها رو هم تشریحی حل می کردند و هم در متلب.

مرتضی

خوب بود. البته من از قبل به خود برنامه آشنا بودم و از قبل یه چیزایی بلد بودم.

زهرا

این آموزش رو فقط توی فرادرس پیدا کردم. سایت دیگه نداشت اصلا. راضی بودم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی