اطلاعات دوره
آموزش هایپرمش – مش بندی و پیش پردازش مدل با HyperMesh
مسیر آموزشی

آموزش هایپرمش – مش بندی و پیش پردازش مدل با HyperMesh

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.4
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر2.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مهری ایزانلو2.5
  • زمان:4 ساعت و 34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

محققان و پژوهشگرانی که در صنعت با قطعات مختلف سر‌و‌کار دارند، برای انجام تجزیه ‌و‌ تحلیل‌های اجزای محدود، به قطعات المان‌بندی شده با کیفیت نیاز دارند. نرم‌افزار هایپرمش (HyperMesh)، یکی از قوی‌ترین نرم‌افزارها در زمینه مش‌زنی است. درستی نتایج حاصل از تحلیل‌های المان محدود، به کیفیت آن‌ها در مدل بستگی دارد. بسیاری از ویژگی‌های هندسی مدل‌ها، تاثیر چندانی بر نتایج تحلیل‌ها ندارند و به کمک ابزارهایی که در این نرم‌افزار ارائه شده است، می‌توانند از مدل حذف گردند که در این صورت، کیفیت مش بهبود یافته و سرعت مش‌زنی بالا می‌رود. در این آموزش با ارائه تمرین‌های ساده و روان، مخاطبان با ابزارهای مختلف مش‌زنی قطعات با هندسه‌های پیچیده و همچنین اصلاح و بهبود المان‌ها در HyperMesh آشنا می‌شوند.
دوره آموزش هایپرمش – مش بندی و پیش پردازش مدل با HyperMesh دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 34 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهری ایزانلو مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش هایپرمش – مش بندی و پیش پردازش مدل با HyperMesh را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

یسنا

آموزش مشکل نداشت فقط یکم بیان استاد جالب نبود.

پیمان

محتوا بسیار عالی داشت مدرس کاملا مسلط بودند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی