اطلاعات دوره
آموزش پروژه محور ETABS – مدل سازی، تحلیل و طراحی سازه های فولادی
مسیر آموزشی

آموزش پروژه محور ETABS – مدل سازی، تحلیل و طراحی سازه های فولادی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:8 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فرشاد پاسبانی4.7
  • زمان:4 ساعت و 55 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

برنامه ETABS ابزار پیشرفته و کاملی برای مدل سازی و طراحی قاب های ساختمانی به صورت یکپارچه است و یادگیری و تسلط بر این برنامه یکی از ملزومات هر مهندس عمران است. در همین راستا در این آموزش سعی بر آن است که مدل سازی، تحلیل و طراحی یک سازه فولادی به صورت گام به گام و مطابق با آخرین ویرایش استاندارد ۲۸۰۰، مبحث ششم و دهم مقررات ملی ساختمان صورت پذیرد.
دوره آموزش پروژه محور ETABS – مدل سازی، تحلیل و طراحی سازه های فولادی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 55 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فرشاد پاسبانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پروژه محور ETABS – مدل سازی، تحلیل و طراحی سازه های فولادی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

نیما

با سلام . ضمن تشکر از استاد عزیز و فرادرس ، آموزش خیلی خوبی بود.

سید مجید

مشاهده کردم،در زمان کم محتوای خوبی داشت، ساده سازی شده بود، عالییییییییی.

امیر

در کل آموزش اون چیزی که می خواستمو بهم داد، اما بعضی از قسمت ها کم کاری شده بود باید مفصل تر گفته می شد و روش کار می کردند اما استاد یه موضوعی رو بیان می کردند و سریع رد می شدند اما در کل راضی بودم.

طالب

آموزش جالبیه، از 2800 صحبت می کرد، به صورت مرتب، تمیز و خوب ارائه کرد و می گفت که این عدد از کجا اومده.

محمدمهدی

سلام. آموزش سطحی است و فقط یک ساختمان رو توضیح میدن. به نظرم برای کسی خوبه که می خواد بدونه ایتبس چکار می کنه، ولی برای کسی که دنبال کار کردن به صورت تخصصی با این نرم افزار هست، خیلی مفید نخواهد بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی