اطلاعات دوره
آموزش چرم دوزی – دوخت زیورآلات چرمی و جاسوئیچی
مسیر آموزشی

آموزش چرم دوزی – دوخت زیورآلات چرمی و جاسوئیچی

100,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 100,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مهدخت نجار طرقبه0
  • زمان:1 ساعت و 34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در چرم‌دوزی، داشتن تمرین زیاد است که شما می‌توانید طرح‌های مختلفی ایجاد کنید تا مهارت بیشتری پیدا کنید. در این فرادرس شما با دوخت انواع زیورآلات چرمی مانند: انواع دست‌بندهای چرمی، کمربند چرمی، جاسوئیچی و بند عینک آشنا خواهید شد و پس از گذراندن این آموزش، قادر خواهید بود به توان تولیدی، بهره اقتصادی و ایجاد کسب­ و کار بپردازید.
دوره آموزش چرم دوزی – دوخت زیورآلات چرمی و جاسوئیچی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 34 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهدخت نجار طرقبه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 100,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش چرم دوزی – دوخت زیورآلات چرمی و جاسوئیچی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های خیاطی سراسر اینترنت را در صفحه خیاطی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی