اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار فرمین – طراحی و مدل سازی سازه های فضاکار با Formian
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار فرمین – طراحی و مدل سازی سازه های فضاکار با Formian

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:علی نجفی زاده5
  • زمان:3 ساعت و 47 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف از این آموزش، معرفی سازه‌های فضاکار است. اهمیت این سازه‌ها به دلیل کاربرد وسیع آن‌ها در پوشش فضاهای بزرگ، از جمله: آشیانه هواپیما، نمایشگاه‌ها، استادیوم و سالن‌های ورزشی، پاساژ‌های بزرگ و…، به علت عدم نیاز به ستون‌های میانی است، چون وقتی نیاز به طراحی سازه با دهانه بزرگ مطرح شود، صحبت سازه‌های فضاکار به میان می‌آید. در انتهای این آموزش علاوه بر مفاهیم سازه‌های فضاکار و انواع فرم‌های آن‌ها، با اتصالات این نوع سازه‌ها، تکیه‌گاه‌ها و پوشاننده‌ها آشنا می‌شوید و قادر خواهید بود که شبکه‌های دولایه، چلیک‌ها و همچنین گنبدها را در نرم‌افزار Formian مدل‌سازی کنید و به اصطلاح، تاشه‌ها را برای تحلیل سازه آماده کنید.
دوره آموزش نرم افزار فرمین – طراحی و مدل سازی سازه های فضاکار با Formian دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط علی نجفی زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار فرمین – طراحی و مدل سازی سازه های فضاکار با Formian را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

حمیدرضا

آموزش بسیار بسیار شاهکاری هست از نظر نحوه بیان، ساعت تدریس مناسب، اگه پیشرفته ترشم ارائه بشه خیلی خوب میشه.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی