اطلاعات دوره
آموزش اصول طراحی سازه های متعارف دریایی
مسیر آموزشی

آموزش اصول طراحی سازه های متعارف دریایی

669,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 669,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیر کرمی متین4.9
  • زمان:13 ساعت و 9 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

سازه‌های دریایی به دلیل داشتن محیط بسیار پیچیده دارای ماهیت متفاوتی نسبت به سایر سازه‌های حوزه مهندسی عمران هستند و لذا درک صحیح و دقیق الزامات طراحی و تسلط به آن‌ها از ضرورت بالایی برخوردار است. هدف از این فرادرس ارائه اصول طراحی انواع موج‌شکن‌ها، اسکله‌ها، دیوارهای ساحلی، بارهای وارد بر آن‌ها و اثرات آن در قالب درس اصول طراحی سازه‌های متعارف دریایی است که از دروس مقطع کارشناسی ارشد در رشته سازه‌های دریایی محسوب می‌شود.
دوره آموزش اصول طراحی سازه های متعارف دریایی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت و 9 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیر کرمی متین مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 669,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اصول طراحی سازه های متعارف دریایی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

حامد

محتوا کاربردی هست و مدرس اشراف خوبی رو موضوعات دارن.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی