اطلاعات دوره
آموزش طراحی اسمز معکوس با نرم افزارهای مختلف
مسیر آموزشی

آموزش طراحی اسمز معکوس با نرم افزارهای مختلف

349,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 349,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیر لشکری4.6
  • زمان:2 ساعت و 15 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از روش‌های مرسوم و کاربردی برای تصفیه آب، سیستم‌های اسمز معکوس (Reverse Osmosis System) است که با استفاده از فشار هیدرولیکی آب و غشاهای نیمه‌تراوا (Semipermeable Membrane) بر فشار اسمزی آب غلبه کرده و باعث شیرین‌سازی آب یا به اصطلاح نمک‌زدایی (Desalination) می‌شود. در این صنعت عظیم، شرکت‌های مطرحی در دنیا فعالیت می‌کنند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به شرکت‌های تولید غشاهای اسمز معکوس نظیر: Hydranautics, DOW Chemical و LG Chemical اشاره کرد که هر کدام نسبت به دیگری معایب و مزایایی دارند و در این فرادرس، نرم‌افزارهای طراحی سیستم‌های اسمز معکوس این 3 شرکت بزرگ به همراه نکاتی مهم درباره بهره‌برداری از این سیستم‌ها، آموزش داده می‌شود.
دوره آموزش طراحی اسمز معکوس با نرم افزارهای مختلف دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 15 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیر لشکری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 349,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی اسمز معکوس با نرم افزارهای مختلف را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

غلامرضا

خیلی قایل استفاده بود آموزشتون. خیلی ممنونم از تیم خوب شما.

علی

عالی بود ممنون

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی