اطلاعات دوره
آموزش مکانیک خاک – مرور و حل مساله
مسیر آموزشی

آموزش مکانیک خاک – مرور و حل مساله

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:عباس لطیفیان4.8
  • زمان:5 ساعت و 13 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

مکانیک خاک از دروس اصلی و پایه‌ای رشته مهندسی عمران در دانشگاه است که پیش‌نیاز بعضی از دروس تخصصی مانند: مهندسی پی، راهسازی و روسازی بوده و در آزمون‌های کارشناسی ارشد و آزمون‌های استخدامی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. در هر صورت، یادگیری دقیق مکانیک خاک برای هر مهندس عمران گریزناپذیر است. آموزش‌ها و کتب بسیاری در زمینه یادگیری مکانیک خاک وجود دارد، اما بسیاری از دانشجویان به دلیل گستردگی مطالب و پیچیدگی مراجع و آموزش‌های موجود، ارتباط کمتری با آن‌ها برقرار می‌کنند.
دوره آموزش مکانیک خاک – مرور و حل مساله دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 13 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط عباس لطیفیان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مکانیک خاک – مرور و حل مساله را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سجاد

این آموزش از نظر من عالی بود.

هومن

خیلی خوب مطالب رو دسته بندی و ارائه میکنه دید دانشجو از گنگی خارج و نسبت به مسائل روشن تر میشه ممنون از استاد عزیز و مجموعه فرادرس

رامین

استاد ممنونیم از این آموزش عالیتون، که به بهترین شکل ممکن تهیه کردید.. عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

علی .ح

سلام.عالی بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی