اطلاعات دوره
آموزش کاربرد فتوشاپ Photoshop در معماری
مسیر آموزشی

آموزش کاربرد فتوشاپ Photoshop در معماری

619,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 619,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:43 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سپیده قاسم نژاد4.6
  • زمان:5 ساعت و 20 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش ویدئویی، نحوه استفاده از نرم افزار فتوشاپ و بکارگیری آن را در پرزانته طراحی های معماری با فتوشاپ، برای معماران و هر کسی که علاقه مند به این زمینه باشد، ارائه شده است. از آنجایی که امروزه فتوشاپ یکی از نرم افزارهای ضروری برای طراحان و معماران است، در این مجموعه آموزشی، به توضیح و آموزش گام به گام تمامی مباحثی که یک معمار برای ارائه طرح های خود در فتوشاپ لازم دارد، پرداخته شده است و می توان گفت هر فردی که حتی آشنایی حداقل پایه ای از این نرم افزار ندارد با استفاده از این آموزش به آن تسلط کامل پیدا کند.
دوره آموزش کاربرد فتوشاپ Photoshop در معماری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سپیده قاسم نژاد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 619,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کاربرد فتوشاپ Photoshop در معماری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد متین

کیفیت اسلایدها خیلی عالی بود، و آموزش خوبی بود

Sara

من رشته ام معماری بود و الان تو کارمم تونستم از این آموزش شما استفاده کنم. خیلی محتواش راضی کننده بود.

زهرا

من از قبل آشنایی داشتم، تکرارهایی که داشت عالی بود، جامع توضیح داده شده بود، من خیلی خوشحالم که با فرادرس آشنا شدم و واقعا هزینه ها هم به صرفه است.

زینب

من از قبل یه کم آشنایی داشتم، خیلی مبتدی بود و برای کسی که از قبل هیچ آشنایی نداره مفیدتره.

پریسا

به نظر من خود مدرس هم می تونه متوجه شه که این سطح آموزش ها به چه صورته؛ مثلا مقدماتیه یا پیشرفته. برای این آموزش های فتوشاپ این سطح بندیش عالی بود. مثلا منی که معماری می خونم لازم نبود که کل فتوشاپ رو یاد بگیرم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی