اطلاعات دوره
آموزش ترسیم جزئیات ساختمانی با اتوکد AutoCAD
مسیر آموزشی

آموزش ترسیم جزئیات ساختمانی با اتوکد AutoCAD

899,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 899,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:15 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:هاشم بهمن یار4.5
  • زمان:18 ساعت و 40 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

معماری، یک دانش بین فن و هنر است. چنانچه که به وضوح مشاهده می شود، آن دسته از معمارانی که آشنایی و تسلط بیشتری به مبحث فنی دارند، به علت آشنایی با اجزا و عناصر مختلف ساختمانی، در بخش هنری موفق تر عمل می کنند و برآیند کار آن ها نیز به جهت داشتن پتانسیل اجرایی از ارزش والاتری برخوردار است، لذا نباید از کنار جزییات و دیتیل های ساختمانی به راحتی گذشت. این فرادرس، آموزشی متنوعی از دیتیل های مختلف ساختمانی است که به ترسیم و بررسی اجزای مختلف ساختمان به کمک نرم افزار اتوکد (AutoCAD)، به عنوان یکی از قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه تهیه نقشه های مهندسی در کشور ما می پردازد. در این آموزش با فرض این که دوستان علاقه مند به این نرم افزار آشنایی دارند، ترسیم و تهیه عناصر و دیتیل های مختلف ساختمانی به کمک نرم افزار مذکور ارائه داده می شود.
دوره آموزش ترسیم جزئیات ساختمانی با اتوکد AutoCAD دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 18 ساعت و 40 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط هاشم بهمن یار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 899,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ترسیم جزئیات ساختمانی با اتوکد AutoCAD را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

حسن

عالی بود. کاملا به صورت کاربردی نرم افزار رو توضیح دادن و خیلی خیلی کاربردی در بازارکار بود.

جواد

خوبی آموزش این بود که دیتیل ها را به صورت جداگانه قرار داده بودند و استفاده کردم، قدم به قدم مراحل رو بیان میکردند. کسی که اطلاعات معماری و فنی داره یاد میگیره خیلی براش به درد میخوره، در ضمن طریقه گفتار مدرس و لهجه بیان ایشان خیلی عالی است.

محمد جواد

من رشتم مکانیک بود، از دید رشته مکانیک به نظرم اطلاعات فنی که آموزش داشت کمک کننده بود.

سید حسین

خوب بود، راضی بودم، نحوه گویش دلنشینی داشتند از نظر مفاهیم درسی خوب بود الگوهایی که هم داشتند پسندیدم.

هاشم بهمن یار

در پاسخ به میهمان: با سلام و تشکر از نظر شما. به طور کلی جزئیات ساختمانی و ترسیم آن ها، همواره نیازمند تمرکز بالا بر موضوعات متنوعی می باشد. به طور مثال برای ترسیم یک دیتیل ساده کفسازی معماری بایستی علاوه بر تسلط بر نکات ترسیمی، ماهیت مواد و مصالحی که در لایه های مختلف کف مورد استفاده قرار می گیرد را نیز در نظر گرفت و با آنها آشنایی داشت تا نحوه استفاده آن مواد و مصالح در دیتیل مورد نظر را بهتر درک کرد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی