اطلاعات دوره
آموزش آرگونومی در طراحی معماری داخلی
مسیر آموزشی

آموزش آرگونومی در طراحی معماری داخلی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.4/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر2.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:هاشم بهمن یار4.5
  • زمان:2 ساعت و 45 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در معماری امروزی، توجه به نیازهای انسان بسیار مهم و ضروری است چون که این انسان است که از نتیجه نهایی طراحی معماری استفاده خواهد کرد و چنانچه از طرح رضایت نداشته باشد و احساس آسایش نکند، آن طرح معماری فاقد ارزش است. علم آرگونومی به طراحی فضاها با ابعاد لازم برای نیازهای مختلف انسان می پردازد. در این آموزش ابتدا به معرفی علم آرگونومی و سپس به بررسی آرگونومی در معماری می پردازیم و نهایتا این علم را در فضاهای مختلف معماری بررسی کرده و نتایج سودمندی را به دانشجویان ارائه می دهیم تا در کارهای طراحی خود از آن استفاده نمایند.
دوره آموزش آرگونومی در طراحی معماری داخلی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط هاشم بهمن یار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آرگونومی در طراحی معماری داخلی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی معماری سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی معماری در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

زهرا

متن ها عکس ها همه عالی بودن، خیلی خوب توضیح میداد

مهدیه

تسلط و ارائه خیلی خوب بود ولی به نظرم میتونست مباحث گسترده تر و جامع تر باشه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی