اطلاعات دوره
آموزش طراحی معماری 3 – جامع و با نکات کاربردی
مسیر آموزشی

آموزش طراحی معماری 3 – جامع و با نکات کاربردی

619,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 619,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر3.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:هاشم بهمن یار4.5
  • زمان:13 ساعت و 4 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس به آموزش طراحی معماری 3 از مجموعه دروس طراحی‌های معماری می‌پردازیم. درس طراحی معماری 3 برای رشته مهندسی معماری با محوریت‌های: فضاهای فرهنگی، موزه‌ها، نمایشگاه‌ها، مهدکودک‌ها و… تعریف می‌گردد که در این آموزش سعی بر آن داریم تا این موضوعات را مد نظر قرارداده و به مطالعه و بررسی ابعاد مختلف آن‌ها بپردازیم. ابتدا به شناخت فضاهای مرتبط با موضوع این طرح پرداخته شده و سپس به بررسی نمونه طراحی‌های مختلف در ایران و جهان می‌رسیم. در نهایت با ترسیم نمونه نقشه‌هایی از فضاهای موضوع درس، آموزش را به اتمام می‌رسانیم.
دوره آموزش طراحی معماری 3 – جامع و با نکات کاربردی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط هاشم بهمن یار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 619,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی معماری 3 – جامع و با نکات کاربردی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سید حامد

کلا مباحث معماری جز مباحثی هست که اگر روی آن به خوبی کار بشه و مطالب به شیوه خیلی تخصصی و با سطح بالا ارائه بشه داوطلبان زیادی به خودش جذب میکنه. تشکر از شما و مدرس گرامی بابت محتوای خوبی که ارائه کردن

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی