اطلاعات دوره
آموزش ترسیم دیاگرام های معماری
مسیر آموزشی

آموزش ترسیم دیاگرام های معماری

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سیامک سهرابی5
  • زمان:2 ساعت و 18 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

جذابیت بصری دیاگرام‌های معماری باعث شده است تا دفاتر معماری بزرگ همچون بیگ (Bjarke Ingels Group)، برای معرفی تمامی پروژه‌های خود از آن‌ها استفاده کنند، به گونه‌ای که هر پروژه دیاگرام‌های مخصوص به خود را داشته باشد. موضوع دیگری که بر یادگیری ترسیمات دیاگرام تاکید می‌کند، نشان دادن جزئیات معماری است. آشنایی با دیاگرام‌های معماری، توانایی ترسیم انواع دیاگرام، کاربرد آن‌ها در انواع پروژه‌های معماری، ارائه هر چه بهتر ترسیمات و بالا بردن کیفیت پروژهای معماری، از اهداف این فرادرس به شمار می‌رود.
دوره آموزش ترسیم دیاگرام های معماری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سیامک سهرابی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ترسیم دیاگرام های معماری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

نگین

این آموزش عالیه مختصر و مفید! برای کسایی که میخوان پورتفولیو قوی درست کنن خیلی کاربردیه برای بچه های معماری پیشنهاد میکنم.

پریسا

لول آموزش خیلی خوب بود. واقعا استفاده کردم. واقعا نکته و توضیحات جدیدی داشت.

نادر

به نظرم کاربردیه و باید یه کوچولو در مورد این نرم افزارا بدونید که راحت تر باشد.ولی توضیحات مفید و کاربردیی دارن.

پانته آ

واقعا از توضیحات کاملتون ممنونم و بهتون خداقوت میگم

مهشید

خیلی خوب بود برای کسی مثل من که خیلی از دیاگرام ها سردر نمیوردم و کاملا ابتدای راه بودم و نیاز داشتم سریع به مرحله ای برسم که بتونم کارمو راه بندازم همونظور که استاد گفتن با چنتا دستور ساده میتونیم کارای بزرگی رو انجام بدیم! خسته نباشید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی