اطلاعات دوره
آموزش سیستم های کنترل خطی
مسیر آموزشی

آموزش سیستم های کنترل خطی

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:37 نظر3.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:ایمان صفری4
  • زمان:10 ساعت و 35 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

درس «سیستم های کنترل خطی» در مقطع کارشناسی مهندسی برق و مکانیک به دانشجویان ارائه می شود و از جمله دروس مهمی است که در آزمون های ورودی به مقطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی، مطرح می شوند. تسلط بر این درس، علاوه بر ضرورتی که از نظر درسی در طول دوران تحصیل دارد، نقش بسیار مهمی را در موفقیت در آزمون های ورودی تحصیلات تکمیلی بر عهده دارد. مرجع این آموزش ویدئویی کتاب کنترل خطی، تالیف آقای دکتر خاکی صدیق است.
دوره آموزش سیستم های کنترل خطی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط ایمان صفری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سیستم های کنترل خطی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

روشنک

من برای کنکور ارشد خواستم قسمت نمودار های مکان هندسی و نایکوئیست و ... رو مطالعه کنم و با اینکه پیش زمینه ذهنی داشتم و این درس رو یک بار مطالعه کرده بودم، اما اصلا متوجه تدریس ایشون نشدم و متاسفانه خیلی پیچیده مفاهیم ساده رو توضیح می‌دادند.

محسن

اگه فرض بر اینه که ما چیزی از کنترل نمیدونیم پس ریز جزئیات مطالب هم باید گفته میشد

علی

نگاه کردم،توضیحاتشون خوب بود اما بازم فکر می کردم میتونست کامل تر باشه.

محدثه

مناسب بود، یه کلاسی میخواستم برگزار کنم برای ایده گرفتن این آموزش رو دیدم، مباحث رو کامل آشنا شدم.

ارمیا

نحوه تدریس آقای زندی خیلی راضی کننده بود و من موافق تدریس ایشون هستم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی