اطلاعات دوره
آموزش طراحی کنترل کننده PID با استفاده از الگوریتم های هوشمند
مسیر آموزشی

آموزش طراحی کنترل کننده PID با استفاده از الگوریتم های هوشمند

329,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 329,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این فرادرس، که محتوای آن به صورت کاملا عملی تهیه شده است، با استفاده از برخی توابع موجود در جعبه ابزار سیستم های کنترل (Control System Toolbox) از نرم افزار متلب (MATLAB) و یاری گرفتن از کدهای الگوریتم های بهینه سازی مذکور، برنامه هایی برای طراحی کنترل کننده PID برای سیستم های خطی پیاده سازی شده است. در طراحی کنترل کننده PID از خواص پاسخ پله سیستم حلقه بسته (مانند: زمان نشست (Settling Time) و درصد فراجهش (Overshoot) استفاده شده است. همچنین از موقعیت قطب های سیستم حلقه بسته نیز در ارزیابی کیفیت کنترل کننده PID بهره گرفته شده است.
دوره آموزش طراحی کنترل کننده PID با استفاده از الگوریتم های هوشمند دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 38 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سید مصطفی کلامی هریس مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 329,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی کنترل کننده PID با استفاده از الگوریتم های هوشمند را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سمیه

داخل متلب توضیح میدادن و مهم تر این بود که تمام کد ها هم موجود بود.

آرمین

سلام ممنون از استاد گرامی 

ایمان

خیلی خوب بود، دکتر کلامی هریس نیازی به تعریف نداره، همه آموزشهانو دیدم.

سهیل

تو پروزه ای که می خواستم خیلی کمکم کرد. آموزشای دکتر کلامی عالین

سینا

با عرض سلام و خسته نباشید خواهشمندم با استفاده از الگوریتم فایر فلای هم به این مجموعه اضافه کنید تا الگوریتم ها کامل بشن برای من خیلی مفید بود ، باتشکر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی