اطلاعات دوره
آموزش پروپوزال نویسی – ویژه دانشجویان علوم پزشکی
مسیر آموزشی

آموزش پروپوزال نویسی – ویژه دانشجویان علوم پزشکی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

این فرادرس به صورت تجربی در حوزه پژوهش طراحی شده است. دو اصل اساسی در کل آموزش مورد تاکید است. اصل اول، استفاده از رویکرد گام به گام و ساختارمند و اصل دوم، تاکید بر درک عمیق و اطلاع کامل از منطق هر گام است. با هدف کاهش ابهام و سردرگمی دانشجویان، مراحل تدوین پروپوزال تا حد امکان از یکدیگر تفکیک شده است. در آموزش سی گام از ابتدا تا انتها پیشنهاد داده شده است که هر گام دارای خروجی مشخصی است و گام بعدی بر اساس دستاورد گام قبلی طراحی شده است. همچنین در هر گام، منطق آن و ارتباطات آن با مراحل قبل و بعد توضیح داده شده است تا درک عمیق از آنچه که فرد انجام می‌دهد، حاصل گردد.
دوره آموزش پروپوزال نویسی – ویژه دانشجویان علوم پزشکی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 23 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر کامبیز عباچی زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پروپوزال نویسی – ویژه دانشجویان علوم پزشکی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

آذین

مطالب به صورت طبقه بندی و مرحله به مرحله با مثال های متنوع بیان شده بودند.

علیرضا

بسیار عالی و علمی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی