اطلاعات دوره
آموزش تولید محتوای گرافیکی برای اینستاگرام با پاورپوینت
مسیر آموزشی

آموزش تولید محتوای گرافیکی برای اینستاگرام با پاورپوینت

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:29 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:نجمه رحیمی4.9
  • زمان:4 ساعت و 11 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش، ابتدا به بررسی اندازه استاندارد و رایج پست و استوری در اینستاگرام می‌پردازیم، سپس با انواع پست و استوری آشنا می‌شویم و به صورت عملی و در محیط پاورپوینت به طراحی مدل‌های مختلف پست و استوری، مانند: پست‌های معرفی محصولات، پست‌های اسلایدی (Carousel)، پست‌های پازلی، پست‌های انیمیشن و همچنین استوری متحرک می‌پردازیم. همچنین در این آموزش می‌توانید با نحوه گذاشتن زیرنویس و لوگو در ویدئوها و طراحی قالب‌های گرافیکی برای نمایش ویدئو آشنا شوید.
دوره آموزش تولید محتوای گرافیکی برای اینستاگرام با پاورپوینت دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 11 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط نجمه رحیمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تولید محتوای گرافیکی برای اینستاگرام با پاورپوینت را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهدی

خیلی خیلی عالی بود. جدای از آموزش ترفندهایی آموخته میشن که با استفاده از اونا خیلی اسلاید های جذابی میشه ساخت.

شادی

بسار راضی بودم از محتواش خیلی خوشم اومد تمام مطالب جدید و به روز بود.

طلا

من با این آموزش دستورات پاورپوینت را کامل یاد گرفتم بسار جامع و کامل بود. ولی این که چه جوری پیج بازدیدش بالا برود را نگفته بود.

زهرا

خیلی استفاده کردم خیلی کامل بود من واقعا پسندیدم.

زینب

پک جمع و جور و شفافی بود مطالب رو گذری نگفته بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی